Acil durumlar için en iyi alternatifiniz

Bakıma muhtaç kişilerin evde yalnız kaldıklarında acil yardım ihtiyaçlarını duyurmak amacıyla geliştirilmiş bir teknolojik üründür.

header right image
feature shape
list feature

Acil durumlarda; bir bileklikten daha fazlası.

 • Acil Durum Sinyali

  Acil durum sinyali göndermenize imkan veren ileri teknoloji yardım çağırma sistemidir.

 • Erken İkaz Sistemi

  Butona basıldıktan sonra merkeze haber vererek erken ikaz sistemini harekete geçirir.

 • Güvenlik Sorunu Takibi

  Güvenlik sorunu teşkil edecek durumlarda kullanılarak hızlı bir şekilde yardım gelmesini sağlar.

 • Konum Takibi

  Kişinin bulunduğu konum bilgileri tanımlı kişilere SMS, Whatsapp veya Telegram mesajı olarak gönderir.

İnanılmaz Özellikler

EvdeAcil butonları bir güvenlik ihlalini bildirmek için kullanılır. Herhangi bir tehlike durumunda, kişinin panik butonuna basması yeterlidir.

Kolay Kurulum

Herhangi bir wifi ağına bağlı olmayan bileklik. Düğmesine basıldığı an otomatik olarak kuruluma geçer.

Kolay Kullanım

Panik Butonu kullanımı oldukça kolay bir sistem ve meydana gelen olaya erken müdahale etmenizi sağlar.

Konum Bilgisi

SMS, Whatsapp veya Telegram mesajı olarak acil durum mesajı gönderimi.

Güvenliği Artırın

Panik Butonu güvenlik seviyenizi artırır. Yaşlıların endişesiz yaşamasına olanak verir.

Bir bileklikten daha fazlası...

 • Bakıma muhtaç kişilerin evde yalnız kaldıklarında acil yardım ihtiyaçlarını duyurmak amacıyla geliştirilmiş bir teknolojik üründür.

 • Ürün wifi üzerinden çalışmaktadır. Bu nedenle evde internet veya cep telefonundan Hot Spot özelliğinin açık olması gerekmektedir.

 • Wifi bağlantısının ihtiyaçları doğrultusunda SSID ve şifre gereksiniminden dolayı, önce bu bilgilerin bilekliğe kurulması yeterlidir.

 • Butona bastıktan çok kısa bir süre sonra sinyal buton sayesinde ilgili kişiyi uyararak olaya hızlıca müdahale edilmesine imkan sağlar.

list feature

Panik Butonu

EvdeAcil butonları bir güvenlik ihlalini bildirmek için kullanılır. Herhangi bir tehlike durumunda, kişinin panik butonuna basması yeterlidir.

block feature image

Renk Çeşitleri

Her beğeniye hitap edecek reklerde ve sadelikte üretilen son teknoloji ürünü EvdeAcil bileklikler sevdiklerinizi koruma ve kontrol atına alabilmeniz için sizi bekliyor.

Sık Sorulan Sorular

EvdeAcil, yalnızken sağlık sorunları yaşadığınızda yakınınızda yardım edebilecek kimse yoksa ve ne yapacağınızı bilemediğiniz herhangi bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda kolunuzdaki bilekliğin butonuna basarak, acil durum sinyali göndermenize imkan veren ileri teknoloji yardım çağırma sistemidir. Butona basıldıktan sonra EvdeAcil bilekliği üzerindeki uygulama ile entegre olduğu merkeze haber vererek erken ikaz sistemini harekete geçirir. Bu sayede sizin ve sevdiklerinizin karşılaştığı en zor durumlarda, sorunu çözebilecek kişilerin en kısa sürede yanınızda olmasını sağlar.
Acil yardım gerektirecek veya güvenlik sorunu teşkil edecek durumlarda kullanılarak hızlı bir şekilde yardım gelmesini sağlar.
EvdeAcil Butonları bir güvenlik ihlalini bildirmek için kullanılır. Herhangi bir tehlike durumunda, kişinin panik butonuna basması yeterlidir.
EvdeAcil bilekliğini acil durumlarda kullanabilmek için ulaşılması istenen kişilerin iletişim bilgileri tanımlanarak oluşabilecek herhangi bir acil durumda, bileklik üzerindeki EvdeAcil butonuna basarak o an kişinin bulunduğu konum bilgilerini tanımlı kişilere veya kuruma SMS, Whatsapp veya Telegram mesajı olarak gönderir.
1. Evde yalnız yaşamakta olan yaşlı kişiler
2. Bedensel engeli olan kişiler
3. Güvenlik endişesi taşıyan kişiler
4. Tehdit alan kadınlar
5. Özel site yönetim hizmeti veren firmalar
6. Güvenlik hizmeti veren firmalar
7. Emniyet Müdürlükleri
8. Hastaneler
9. Çocuklar
10. Köylerde veya doğal alanlarda dolaşan kişiler.
11. Ekstrem spor yapanlar (Dağcılar,Yamaç Paraşütü yapanlar vb.)
Panik butonunun en önemli avantajı güvenlik alanınızı genişletiyor olmasıdır. Akıllı sistemler olarak bilinen bu buton aniden karşılaştığınız ve ne yapacağınızı bilemediğiniz durumlarda hızlıca çözüm üretilmesine yardımcı olur. Butona bastıktan çok kısa bir süre sonra sinyal buton sayesinde ilgili kişiyi uyararak olaya hızlıca müdahale edilmesine imkan sağlar.
faq image

EvdeAcil Tanıtım Videosu

Bize Ulaşın

Tüm sorularınız ve talepleriniz için bize yazılı veya sözlü ulaşabilirsiniz.